Zajęcia w sekcjach dziecięcych i młodzieżowych Świebodzińskiego Domu Kultury odbywają się w trakcie trwania roku szkolnego (od września do czerwca).

Nabory do sekcji ogłaszane są w sierpniu. Aby zapisać dziecko do sekcji należy stawić się na spotkaniu organizacyjnym albo wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line. W zajęciach sekcyjnych uczestniczy łącznie około 360 uczestników, zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

 

 

3

Dziecięce Grupy Baletowe - zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych, najmłodsi uczestnicy mają zaledwie 4 lata. Program obejmuje ćwiczenie postaw, elementów tańca, dopasowanych do wieku choreografii. Grupy Baletowe poszczycić się mogą wieloma występami na dużej scenie.

 

 

DSC 6656

Grupy Taneczne Trans Świebodzin - uczestnicy w wieku od 3. roku życia i wzwyż, uczą się technik tańca współczesnego, nowoczesnego, gimnastyki, akrobatyki.

 

 

algorytm na LKA taniec 2023

Studio Tańca algoRYTM to nowe miejsce profesjonalnej nauki tańca HIP HOP w Świebodzinie.

Więcej informacji na stronie: https://algorytm-dance.pl/

 

 

Grupy Plastyczne ŚDK - prace uczestników zajęć plastycznych wielokrotnie zdobyły uznanie jury konkursów, również tych ogólnokrajowych. Osiągnięciem grup jest organizacja wielu wystaw w Świebodzińskim Domu Kultury a także uczestnictwo w wystawach organizowanych w innych miastach.

 

 

 373490895 1328078681157747 6719768844808430663 n

Robotyka - najmłodsza sekcja w Świebodzińskim Domu Kultury, celem uczestników jest rozwijanie swoich umiejętności w zakresie budowy i programowania prostych robotów.

 

 

DSC 1227

Świebodzińska Orkiestra Dęta – reaktywowana w 2005 roku szybko stała się jedną z wizytówek Świebodzina. Częste występy w mieście i okolicach, podczas wyjazdów a także zróżnicowany repertuar od muzyki filmowej i popularnej po klasykę owocuje rosnącą liczbą fanów ŚDK.

 

Szkółka gry na instrumentach dętych - nauka gry na instrumentach dętych od podstaw.

 

Grupa Cheerleaderek przy ŚOD

 

Poznaj najlepsze typy na dziś piłka nożna i postaw zwycięski zakład!
Haven't played at Kasyno Slottica yet? Then do it now!