Spektakl: Berek, czyli upiór w moherze / GODZINA 20:00

A4_Berek_czyli_upiór_w_moherze_1
Kategoria
Wydarzenia
Termin
2024-04-15 20:00
Miejsce
Sala Widowiskowa

**Zwariowana komedia o pokonywaniu różnic i wzajemnym zrozumieniu. Jak potoczą się losy nietypowych sąsiadów – staroświeckiej Anny i młodego Pawła, mieszczańskiego geja? Zobacz na żywo wyjątkową historię w nadchodzącym sezonie teatralnym! **
Pani Anna tak żarliwie angażuje się w życie swojej córki, że ta odwraca się od niej. Rozczarowana bohaterka za wszystko obwinia swojego sąsiada – Pawła, w którym upatruje przyczynę wszystkich jej problemów. Zwariowana karuzela zdarzeń sprawi, że bohaterowie zmienią swoje podejście do świata i siebie nawzajem. W rolach głównych wystąpią Ewa Kasprzyk i Antoni Pawlicki.
„Berek, czyli upiór w moherze” to inteligentna i bawiąca do łez historia na podstawie książki Marcina Szczygielskiego pt. „Berek”. Sztuka po kilku latach wraca na afisz teatralny. Szacuje się, że spektakl został wystawiony już ponad 1000 razy!
Anna i Paweł występują również w spektaklu komediowym „Berek, czyli upiór w moherze 2”, która opowiada o innym rozdziale w życiu bohaterów.
**"Berek, czyli upiór w moherze” w 2022 i 2023 roku**
W nadchodzącym sezonie teatralnym 2022 i 2023 „Berek, czyli upiór w moherze” zostanie wystawiony ponownie na deskach wielu scen w całej Polsce.
**Obsada:**
Ewa Kasprzyk/Joanna Żółkowska
Joanna Jarmołowicz
Antoni Pawlicki
Lesław Żurek / Kamil Kula
**Reżyseria:** Ewa Kasprzyk
**Scenografia:** Maciej Chojnacki
**Kostiumy i fotografie: **Grażyna Gudejko 

 

BILETY: 

https://biletyna.pl/spektakl/Berek-czyli-upior-w-moherze/Swiebodzin?eventref=fb_oea&utm_source=facebook&utm_medium=oea&utm_campaign=397083&fbclid=IwAR2c_99_U65YpEIhDxnhf_P_C-qbw7WbQXdB_L6XB9Q6ey_HTAeqND87n3I

 
 

Terminy

  • 2024-04-15 20:00