Koncert Karnawałowy

12 stycznia o godzinie 19.00 gorąco zapraszamy Państwa na wspaniały koncert, w karnawałowym nastroju
, pt. „ŚWIĘTO GWIAZD”, który kultywuje twórczość znakomitych artystów światowej estrady
Wydarzenie realizowane jest we współpracy z Teatrem Muzycznym „The Droshkoov Theatre” z Zielonej Góry. W tym dniu na naszej scenie wykonane zostaną największe przeboje gwiazd światowego kalibru. Amy Winehouse, Tina Turner czy Freddie Mercury, to nazwiska, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Każde z nich gwarantuje niezapomniane wrażenia sceniczne.
Muzycy i wokaliści z teatru muzycznego podejmą próbę wcielenia się w perfekcyjne oryginały, aby w pełni oddać magię i charakter show, którymi zachwycały nas Amy, Tina czy Freddie.
Wraz z wokalistami: Ulą Markiewicz, Kasią Kucharz i Marcinem Pawelcem na żywo zaprezentuje się zespół w składzie Adam Cykowski - gitara elektryczna, Jacek Jatczak - gitara basowa oraz Marcin Leńczuk - instrumenty perkusyjne. Można być pewnym, iż tego dnia wybrzmią takie muzyczne perełki jak "Back To Black", "Radio Ga-Ga", „I Want To Break Free” czy też "Proud Mary".
Liczba miejsc ograniczona!
Bilety: 50 zł.
Do nabycia w sekretariacie Świebodzińskiego Domu Kultury.
Terminy
- 2024-01-12 19:00