logo LKA
Lka recytacja regulamin

Etap gminny odbędzie się w formie przesłuchań w dniu 29.04.2021 w Świebodzińskim Domu Kultury – więcej informacji w regulaminie.

Pobierz regulamin

Wypełnij deklarację uczestnictwa

Załącznik nr 1 – zgoda na przetwarzanie danych osobowych – opiekun
Załącznik nr 2 – zgoda na przetwarzanie danych osobowych – osoba niepełnoletnia


LKA – RECYTACJA. Etap Gminy Świebodzin.

PROTOKÓŁ

I kategoria wiekowa: (roczniki 2012 – 2015)

/prezentacje gminy Świebodzin/

W dniu 29.04.2021 roku w Świebodzińskim Domu Kultury, odbyły się prezentacje gminne Lubuskich Konfrontacji Artystycznych dla I kategorii wiekowej.

Po przesłuchaniu 3 Uczestników Rada Artystyczna postanowiła nominować do prezentacji powiatowych następującego laureata:

  • Aleksandra Ostrowska

LKA – RECYTACJA. Etap Gminy Świebodzin.

PROTOKÓŁ

II kategoria wiekowa: (roczniki 2009 – 2011)

/prezentacje gminy Świebodzin/

W dniu 29.04.2021 roku w Świebodzińskim Domu Kultury, odbyły się prezentacje gminne Lubuskich Konfrontacji Artystycznych dla II kategorii wiekowej.

Po przesłuchaniu 6 Uczestników Rada Artystyczna postanowiła nominować do prezentacji powiatowych następujących laureatów:

  • Benjamin Hoffmann – Keating
  • Maksymilian Myślicki
  • Filip Włoch

PROTOKÓŁ

III kategoria wiekowa: (roczniki 2006 – 2008)

/prezentacje gminy Świebodzin/

W dniu 29.04.2021 roku w Świebodzińskim Domu Kultury, odbyły się prezentacje gminne Lubuskich Konfrontacji Artystycznych dla III kategorii wiekowej.

Po przesłuchaniu 5 Uczestników Rada Artystyczna postanowiła nominować do prezentacji powiatowych następujących laureatów:

  • Weronika Radkiewicz
  • Hanna Szymkowiak
  • Natalia Śnieg

Wszystkim Uczestnikom Lubuskich Konfrontacji Artystycznych serdecznie gratulujemy, a Laureatów zapraszamy na PRZEGLĄD POWIATOWY, który odbędzie się w Centrum Kultury i Biblioteki w Szczańcu, w dniu 15 maja 2021.

UWAGA! WAŻNE!

Wszyscy laureaci zobowiązani są do zgłoszenia uczestnictwa w etapie powiatowym we własnym zakresie, do 10 maja 2021. Więcej szczegółowych informacji, w jaki sposób dokonać zgłoszenia znajduje się na stronie Centrum Kultury i Biblioteki w Szczańcu.