NASZE SEKCJE

Dom kultury tworzą ludzie
zobacz ile się tu dzieje!

SEKCJE
SEKCJE

DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE

Komunikaty

Ważne komunikaty

SEKRETARIAT ŚDK
SEKRETARIAT ŚDK

Sekretariat Świebodzińskiego Domu Kultury pozostaje czynny w godzinach 8:00 - 16:00. Prosimy o załatwianie spraw telefonicznie: 684750808 lub mailowo sdk.swiebodzin@gmail.com. W sprawach pilnych, wymagających kontaktu osobistego prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa i zachowanie odległości.

ŚDK NA INSTAGRAMIE
ŚDK NA INSTAGRAMIE

Uwaga, uwaga, ŚDK wkracza na instagramowe salony❗😁 📸

Zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa do obserwacji naszej nowej strony na Instagramie 👀✅ Będziemy tam relacjonować dla Was wszystkie ważne wydarzenia oraz imprezy 🎭✅ Przybliżymy Wam naszą codzienną pracę w dobie pandemii 😷👑🦠✅ Na bieżąco będziemy informować o naszej ofercie kulturalnej oraz działalności Kino Świebodzińskiego Domu Kultury 📽🎞🎬✅ Pokażemy Wam z bliska, jak wyglądają zajęcia różnych sekcji zainteresowań działających przy ŚDK 💃🤸‍♂️... a także wiele innych rzeczy!Znajdziecie nas pod wskazanym adresem 👇🏼

https://instagram.com/swiebodzinski_dom_kultury...

LUB wpisując na instagramie swiebodzinski_dom_kultury 📱💻

Bądźcie razem z nami w nowej przestrzeni 🤜🏻🤛🏻
Zapraszamy! 🥰

ŚWIEBODZIŃSKI DOM KULTURY
#ZmieniamySięDlaWas ❤

ZASADY DDM
ZASADY DDM

Obowiązują na terenie Świebodzińskiego Domu Kultury. Prosimy rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia aby zapoznali swoje pociechy z aktualnie obowiązującymi zasadami i zwrócili uwagę na ich stosowanie.

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne
Lubuskie Konfrontacje Artystyczne

Przyłączyliśmy się do wspólnego przedsięwzięcia lubuskich domów i centrów kultury, efektem wspólnych działań ma być seria konkursów artystycznych na poziomach: gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Szczegóły w zakładce "Konkurs LKA".

NASZE PROJEKTY

Projekty, które realizujemy

Partnerem Świebodzińskiego Domu Kultury przy realizacji projektu jest Gmina Neuenhagen bei Berlin.
Jego celem jest integracja środowisk młodzieżowych oraz kadry instruktorskiej poprzez organizację polsko- niemieckich warsztatów graffiti, wymiana doświadczeń, technik i trendów obowiązujących we współczesnej sztuce grafitti.

"PUNKT"
"PUNKT" Projekt współrealizowany z Gminą Neuenhagen Bei Berlin w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr

Projekt „SPLOT” oparty jest na współdziałaniu Seniorów skupionych wokół Świebodzińskiego Domu Kultury oraz środowiska osób starszych z miasta partnerskiego Gminy Świebodzin – Neuenhagen
bei Berlin. Jego celem jest integracja środowiska Seniorów ze Świebodzina i Neuenhagen poprzez organizację polsko-niemieckich zajęć warsztatowych z zakresu aktywności ruchowej. Projekt ma
także na celu wymiana doświadczeń, realizację i rozwój wspólnych pasji i zainteresowań, podnoszenie
sprawności fizycznej i psychicznej osób starszych. Sprzyja nawiązanie nowych kontaktów towarzyskich wspierających poczucie rozwoju społeczno-kulturalnego Seniorów w środowisku lokalnym i poza jego granicami.

"SPLOT"
"SPLOT" Projekt współrealizowany z Gminą Neuenhagen Bei Berlin w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr

"Utarty Szlak" to Polsko - Niemiecki projekt integrujący środowiska pasjonatów zabytkowej motoryzacji, jego głównym celem jest organizacja rajdu motocykli i motorowerów zabytkowych. Impreza planowana jest na wrzesień 2021 r.

"UTARTY SZLAK"
"UTARTY SZLAK" Projekt współrealizowany z Gminą Neuenhagen Bei Berlin w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr

Co nowego w Świebodzińskim Domu Kultury? Nasze aktualności.

MUSICALOWA PODRÓŻ / koncert

W piątek, 16. lipca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej ŚDK odbędzie się wyjątkowy koncert!

𝑀𝑈𝑆𝐼𝐶𝐴𝐿𝑂𝑊𝐴 𝑃𝑂𝐷𝑅𝑂́𝑍̇ to projekt absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku specjalności musical, który ma na celu szerzenie piękna musicalu w całej Polsce.

Na scenie usłyszycie Państwo między innymi utwory z takich musicali, jak: 𝐾𝑟𝑜́𝑙 𝐿𝑒𝑤, 𝐶ℎ𝑖𝑐𝑎𝑔𝑜, 𝑀𝑎ł𝑎 𝑆𝑦𝑟𝑒𝑛𝑘𝑎, 𝑀𝑒𝑡𝑟𝑜, 𝑁𝑒̨𝑑𝑧𝑛𝑖𝑐𝑦 i wiele, wiele innych! 

W koncercie wystąpią:
– Dominik Fijałkowski,
– Aleksandra Kalfas,
– Anita Kostyńska,
– Elżbieta Węgrzynowska,
– Dominika Eliasz,
– Julia Ostaszewska,
– Wojciech Dolatowski.

Bilety w cenie 30 złotych można nabyć w kasie kinowej ŚDK oraz na stronie internetowej https://bilety.kino.swiebodzin.pl:4433/MSI/mvc?sort=Flow…

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

„Mam tę moc!” – koncert z piosenkami z filmów Disneya

Już w niedzielę, 20. czerwca o godzinie 16:00 odbędzie się wyjątkowy koncert „Mam tę moc!”, w którym to usłyszymy najpiękniejsze, znane i mniej znane, przeboje z filmów z wytwórni Walta Disney’a w wykonaniu młodych wokalistów związanych ze Świebodzinem.

Na ten rodzinny, plenerowy, radosny koncert zapraszamy do Fosy Miejskiej wszystkich dużych i małych.

Koncert jest realizowany przez Fundację „Przeciw temu czasowi” we współpracy ze Świebodzińskim Domem Kultury i finansowany ze środków Gminy Świebodzin w ramach projektu Młodzi grają „na mieście”.

Wystąpią: Radosław Babirecki, Alicja Bubernak, Jakub Dumanowski, Martyna Fijałkowska, Dominik Fijałkowski, Aleksandra Fliger, Beata Miksza, Klaudia Ripa, Roksana Szkiela, Natalia Szulc oraz Remigiusz Czechowski.

Skip to content