Rok 2022 / 2023

Harmonogram sekcji dziecięcych / młodzieżowych / dorosłych / senioralnych działających w ŚDK

Sekcja / dzień

PN WT ŚR CZ PT SO ND

Plastyczna
(pracownia plastyczna - I piętro - wejście główne "A")

OD 04.10.2022

16:00 - 17:00 

(I grupa)

17:20 - 18:20

(II grupa)

 

16:00 - 17:00

(I grupa)

17:20 - 18:20

(II grupa)

 

Zajęcia taneczne
Trans ŚDK

(sala taneczna - parter - wejście główne "A")
15:30 – 18:00
(gr. młodsza)
 
18:00 – 19:00
(gr. starsza)
15:30 – 18:00
(gr. starsza)
Balet
(sala taneczna - parter - wejście główne "A") lub (sala kameralna - wejście "C")
16:00 - 17:00 
(Piruecik - sala kameralna)
 
17:00 - 18:00
(Balerinki - sala kameralna)
 
18:00 - 19:00
(Arabesque - sala kameralna)
16:00 - 17:00
(ABC Baletu I - sala kameralna)
 
17:00 - 18:00
(ABC Baletu II - sala kameralna)
 
18:00 - 19:00
(ABC Baletu III - sala kameralna)
16:00 - 17:00
(Piruecik - sala taneczna)
 
17:00 - 18:00
(Balerinki - sala taneczna)
 
18:00 - 19:00
(Arabesque - sala taneczna)

HIP - HOP (algorytm)

(sala taneczna - parter - wejście główne "A")

16:00 - 16:45 
(MINI 5-6)

16:50 - 18:05 
(KIDS 7-11)

18:15 - 19:30 
(TEENS 12+)

 16:00 - 17:15 
(KIDS 7-11)

17:20 - 18:35 
(TEENS 12+)

18:45 - 20:00 
(ADULTS 25+)

Sekcja taneczna
[30 +]

(sala kameralna - I piętro - wejście "C")

 19:00  19:00

Sekcja wokalna
(sala wokalna - I piętro - wejście główne "A")

 16:30 - 20:00

Gry Strategiczne

(Klub Seniora)

16:00 - 21:00

Sekcja szachowa
(Klub Seniora)

W TRAKCIE USTALEŃ

Robotyka

(pracownia komputerowa - parter - wejście główne "A")

16:00 - 18:00

18:00 - 20:00 

Samoobrona

(sala kameralna - wejście "C")

  17:30          

Świebodzińska Orkiestra Dęta

(sala kameralna - wejście "C")

12:00 - 20:00 10:00 - 15:00

ŚOD: grupa taneczna

(sala kameralna - wejście "C")

13:00 - 14:30

ŚOD: nauka gry na instrumentach

(sala prób A / B / sala kameralna - wejście "C")

wg indywidualnych ustaleń wg indywidualnych
ustaleń
wg indywidualnych ustaleń wg indywidualnych ustaleń wg indywidualnych ustaleń wg indywidualnych ustaleń wg indywidualnych ustaleń

 

             

Sekcja / dzień

PN WT ŚR CZ PT SO ND
Klub Seniora
(Klub Seniora)
16:00 - 18:00
Biuro UTW
(Klub Seniora)
10:00 - 12:00

Seniorzy - sekcja literacka
(Klub Seniora)

W TRAKCIE USTALEŃ

Seniorzy - sekcja turystyczna
(Klub Seniora)
10:00 - 11:00

Seniorzy - zespół Retro
(sala kameralna - wejście "C")

 9:30 - 11:00

Seniorzy - grupa Balans
(sala kameralna - I piętro - wejście "C")

 11:30 - 12:30
Seniorzy - Kabaret Bakalaret
(Klub Seniora)
11:00 - 12:30
Seniorzy - Gimnastyka Seniorów
(sala kameralna - wejście "C")
10:00 - 12:00

Seniorzy - Gimnastyka Seniorów 70+

(sala taneczna - wejście "A")

10:00 - 12:00
Seniorzy - pogotowie komputerowe
(sala komputerowa - wejście "A")
10:30 - 12:00

Seniorzy - gimnastyka umysłu
(Klub Seniora)

W TRAKCIE USTALEŃ

Seniorzy - Miłośnicy Piosenki Turystycznej
(Klub Seniora)
 11:00 - 12:00

Seniorzy - Boccia
(sala kameralna - wejście "C")

W TRAKCIE USTALEŃ

Seniorzy - sekcja artystyczna
(pracownia plastyczna - i piętro - wejście główne "A")
10:00 - 12:00
Seniorzy - sekcja kronikarska
(Klub Seniora)
11:00 - 12:00